Viktor Halgoš

viktor-halgos

Štát: Slovensko

PSČ: 040 01

Telefón: +421 907 967 128

Email: viktor.halgos@centrum.sk

Napis spravu — Pridaj do priatelov — Ignoruj

Keď sa dobrý známy presťahoval do rodinného domu s pekným pozemkom a ovocným sadom, rozhodol sa zrealizovať výstavbu záhradného altánku, v ktorom by mohol tráviť voľné chvíle vo svojom sade a príjemne relaxovať. Avšak altánky sa nestavajú ľahko a obzvlášť nie u menej zručného laika. Začalo sa preto veľké rozhodovanie a prepočítavanie či si poradí so stavbou altánku svojpomocne s podporov priateľov, alebo sa pozrie po nejakej firme, ktorá má s výstavbou altánkov skúsenosti. Po prepočítaní nákladov na materiál a zhodnotení potrebného času na nákup, dovoz materiálov a samotnú stavbu bolo takmer rozhodnuté. Definitíva však padla po porovnaní cenových ponúk firiem, ktorú predaj a výrobu altánkov ponúkajú.

Nakoniec padlo rozhodnutie na ponuku zo stránky mojaltánok, na ktorú nie len že je pozitívne hodnotenie, ale s predajom a výstavbou altánkov tam majú bohaté skúsenosti. Na ich webovej stránke je bohatá ponuka, dokonca firma ponúka aj výrobu na zákazku, ak by nevyhovovala žiadna ponuka z mnohých altánkov.

Známy si vybral model altánku Nebraska o rozmeroch 4 x 4 m, ktorý jeho potrebám maximálne vyhovoval. Priamo pri objednávke cez webovú stránku si zvolil aj odtieň drevených častí a to vo farbe borovice. Po výbere a objednávke si na vybratom mieste vo svojej záhrade vyhotovil podľa inštrukcií podkladovú plochu. Známy použil štiepaný kameň a už iba čakal na vysnívaný altánok.

Po necelých dvoch týždňoch od objednávky stálo ráno pred domom známeho auto s objednaným altánkom. Šikovní majstri sa ihneď pustili do práce. Popoludní už všetci sedeli v postavenom altánku a popíjali vychladené pivo. Altánok Nebraska je naozaj krásny, konštrukcia je pevná a mohutná a jeho rozmery umožňujú prijať aj väčšiu spoločnosť. Vybratý odtieň konštrukcie aj strešnej krytiny pekne ladí s prostredím a rodinným domom. Jednoducho dobrý výber.

Altánky by mali byť súčasťou každej záhrady, či každého parku. Letný relax v prírode a zároveň v príjemnom tieni altánku je na nezaplatenie. Počas príjemných letných dní je určite príjemnejšie posedenie v prevzdušnenom altánku ako v prehriatom dom. Ako ste sa dočítali, dnes už nie je problém získať altánok podľa predstáv aj bez námahy.